Podopieczni

Pomóżmy Mateuszowi

Fundacja OLIWIA włączyła się do akcji pomocy Mateuszowi, cierpiącemu na chorobę serca. Poniżej publikujemy list rodziców Mateusza. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową. Zebrane środki w stu procentach zostaną przeznaczone na sfinasowanie operacji serca Mateusza.

2011-10-25 | więcej »

Pomóżmy Justynie wygrać życie.

Justyna Kurowska jest młodą dziewczyną chorującą na genetyczną chorobę: ataksję móżdżkowo- rdzeniową. Jest już czwartym pokoleniem dotkniętym tym schorzeniem.

2011-10-13 | więcej »

Paulinka Pruszyńska

Nasza fundacja objęła swoją opieką Paulinkę Pruszyńską.
Dziewczynka urodziła się 29.11.2009r. z obustronnym (najcięższej postaci) rozszczepem podniebienia, oraz wadą obu dłoni.

2010-12-20 | więcej »

Paweł Żaczek

Paweł Żaczek urodził się z: przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem, epilepsją, porażeniem kończyn dolnych+ stopy końsko szpotawe, zespołem Arnola – Chiariego( zaczepiony rdzeń na skoliozie kręgosłupa), powiększonym ciałem modzelowatym oraz nawracającymi infekcjami pęcherza i nerek, refluks 3 stopnia.

2011-05-30 | więcej »

Weronika Niczyporuk ur. się 24.04.2009.

Kiedy miała półtora roku zdiagnozowano u niej nowotwór (siatkówczak złośliwy)obu gałek ocznych. W grudniu 2010. w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie usunięto dziecku lewe oko, wstawiając tymczasową protezę. Potrzebna będzie właściwa proteza oka.

2011-03-04 | więcej »

Hubert

Hubert Borowski ur. się 09.06.2010r. w Łodzi.
Chłopczyk urodził się z przepukliną oponowo rdzeniową i wodogłowiem. Pierwszą operację ( zamknięcia przepukliny) przeszedł dzień po urodzeniu, a dwa tygodnie później drugą ( wszczepienia zastawki). Oprócz tego dziecko ma jeszcze współistniejące wady rozwoje takie jak stopa końsko szpotawa, wada prawej dłoni i pęcherz neurogenny.

2011-04-12 | więcej »
<<< poprzednia [ 1 ] [ 2 ] 3