Pierwsze urodziny fundacji

Z okazji 1 rocznicy powstania, Fundacja Oliwia zaprasza wszystkich swoich przyjaciół
na spotkanie urodzinowe. Z tej okazji zapraszamy do Teatru Polskiego na specjalne przedstawienie MAYDAY, a po nim na rozmowy o działalności Fundacji.

Po spektaklu przewidziany jest poczęstunek, przy lampce szampana z muzyką na żywo w tle.

Wszystkich zainteresowanych włączeniem się w działalność Fundacji i jednocześnie chcącym uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu, prosimy o kontakt pod nr tel. 531 52 52 52, celem uzyskania zaproszenia.

MAYDAY - Ray Cooney

przekład – Elżbieta Woźniak
reżyseria - Stefan Szaciłowski
dekoracje i kostiumy - Jan Banucha
muzyka – Adam Opatowicz
premiera – sierpień 1999

Mayday to historia pechowego taksówkarza-bigamisty, którego szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet przerywa niespodziewany wypadek. Następujące po nim lawinowo dziwne zbiegi okoliczności, omyłkowo zrozumiane przez bohaterów wypowiedzi i błędnie zinterpretowane przez nich wydarzenia doprowadzają do absurdalnego zawikłania sytuacji.

Czas trwania spektaklu: 1:55 h, jedna przerwa

Występują: