URODZIŁEM SIĘ Z POŁOWĄ SERCA

Jesteśmy rodzicami 2 letniego Franciszka. Nasz Skarb przyszedł na świat 20 Października 2009 roku z krytyczną wadą serca pod postacią zespołu niedorozwoju lewego serca (HLHS).Franio ma tylko połowę serduszka. Ta nietypowa wada wymaga 3 etapowego leczenia operacyjnego na otwartym sercu
Obecnie Franciszek przeszedł dwa etapy leczenia operacyjnego. W dniu 29 Października 2009 roku wykonano pierwszą zmodyfikowana operację Norwooda, która odbyła się w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 10 maja 2010 roku wykonano drugi etap leczenia operacyjnego, który przeprowadzono w Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej Uniwersytetu Ludwiga Maximiliana w Monachium.

Czeka nas jeszcze jeden etap leczenia operacyjnego, który klinika z Monachium wyznaczyła na 23 marca 2012 roku. Jest to ostatnia operacja, która wiąże się z dużymi kosztami, bo aż 19 890 Euro, to jest około 90 000,00 zł. Jesteśmy młodymi rodzicami i nie mamy szans o własnych siłach pokryć tych ogromnych kosztów. Utrzymuje nas jedynie mąż, ta kwota pozwala nam przeżyć, bez możliwości odłożenia na operację. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o finansowe wsparcie walki o dalsze życie dla Franciszka.
BARDZO PROSIMY, POMÓŻCIE NAM.

Wioleta i Tomasz Ladzińscy.