Tomuś prosi o pomoc!!!

Walczymy o przyszłość naszego Tomusia, którego okrutny wypadek skazał na niepełnosprawność i cierpienie! Tomasz jest po bardzo poważnym wypadku samochodowym- auto stanęło w płomieniach... Przed nami kolejny etap walki i ciężka rehabilitacja. Prosimy o Twoją pomoc, aby historia Tomusia skończyła się szczęśliwie...

Tomek został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej ze względu na bardzo głębokie poparzenia twarzy, głowy oraz dłoni. W śpiączce przebywa już 3 tydzień podłączony do respiratora, bo przez poparzone drogi oddechowe nie potrafi samodzielnie oddychać. Tomek w chwili obecnej jest w stanie ciężkim stabilnym, lekarze z dnia na dzień podejmują decyzje o jego dalszych losach. Żyje dietą z dożylną suplementacją. Pierwsze tygodnie po wybudzeniu będą walką o dostosowanie się do nowej rzeczywistości.

To jednak dopiero początek walki... Tomuś zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo. Pomóż nam, aby takie było! Prosimy o przekazanie 1% podatku. Z całego serca dziękujemy.

2021-02-21 | więcej »

Hubert Jaźwiński lat 14 NASZ NOWY PODOPIECZNY

Hubert, od wczesnego dzieciństwa choruje na AZS. Z każdym rokiem stan zdrowia, skóry pogarszał się, pojawiały się ciągle nowe objawy i nowe schorzenia (astma oskrzelowa, alergie wziewna, pokarmowa, kontaktowa, ubytki skóry, sączące się rany, utrata płynu surowiczego do stanów wyziębienia i osłabienia, uporczywy świąd i inne). Konsultowany wielospecjalistycznie, wielokrotnie leczony skojarzeniowo, izolacja domowa (nauczanie indywidualne w domu) i wszystko bez efektów...cierpiał Hubert a my z nim (Mama i dwaj bracia). W roku 2019 trafił do szpitala w Łodzi, tam, "podreperowany" został włączony do Randominizowanego Badania Klinicznego Fazy III (lek biologiczny podawany co dwa tygodnie), po ok 7 miesiącach stan zdrowia Huberta zaczął się poprawiać i po roku (w listopadzie 2020) przedłuzono mu to leczenie na następne dwa lata. Hubert po tych 3 latach ma 90% szans "na uśpienie choroby" na długie lata, na powrót do normalnego życia...90% szans na powrót do szkoły, do przyjaciół, na wyjazd na wakacje, na podjęcie pracy...pomożesz?

2021-02-04 | więcej »

OLEŃKA KOWALEWSKA NOWA PODOPIECZNA

Jesienią 2018 roku u naszej niespełna rocznej córki zdiagnozowano nowotwór kości promieniowej prawego przedramienia.Ola została poddana operacji, podczas której usunięto jej guza oraz uzupełniono ubytki kości. Nasze dziecko przez pół roku miało rączkę w gipsie oraz założony stabilizator zewnętrzny. Niestety zabieg chirurgiczny nie przyniósł pożądanych efektów.

2019-11-29 | więcej »

MAJA MĄCZNIAŃSKA - NOWA PODOPIECZNA

Cześć jestem Maja. Mam 7 lat. Zmagam się z genetyczną chorobą Rdzeniowy Zanik Mięśni. Staram się być bardzo samodzielna,ale żeby tak było, potrzebna jest mi stała rehabilitacja ruchowa oraz opieka wielospecjalistyczna. Pomożesz mi?

2019-11-27 | więcej »

Wakacje 10.07-31.08.2019

Od 10 lipca do końca sierpnia trwa przerwa wakacyjna w fundacji. Prosimy o kontakt i składanie wniosków po tym terminie.

2019-07-01 | więcej »
1 [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] następna >>>