WSPOLNIE POMÓŻMY ZBYSZKOWI

8 listopada Zbyszek Mittelstadt uległ wypadkowi samochodowemu. W stanie krytycznym trafił do szpitala ze złamanym kręgosłupem, połamanymi żebrami i odmą płucną. Obecnie jest sparaliżowany od pasa w dół. Jego rdzeń kręgowy nie został jednak przerwany i świeci jak maleńki płomień w tunelu nadziei.

2014-02-03 | więcej »

APEL O POMOC DLA KASI I OLI2

Jesteśmy siostrami i od dzieciństwa chorujemy na dystrofię mięśniową obręczowo-kończynową.
Choroba objawia się brakiem siły mięśni a w następstwie może doprowadzić do całkowitego kalectwa.

2012-06-15 | więcej »

PIERWSZA OPERACJA PAULINKI W HAMBURGU

Siedemnastego lipca Paulinka przeszła pierwszą z trzech zaplanowanych wcześniej operacji obu dłoni.
W lewej rączce usunięto kość poprzeczną i przeprowadzono rekonstrukcję więzadeł pobocznych stawu śródręczno-paliczkowego palca serdecznego.

2012-10-05 | więcej »

Wyleczone serce Tadzia

List mamy Tadzia po operacji serca

2012-07-06 | więcej »