Wydarzenia
Archiwum

WSPÓLNIE URATUJMY SERCE I ŻYCIE KUBUSIA

Jakub Cichoń urodził się 31.08.2006r. Cierpi na nieuleczalną wadę serca pod postacią KARDIOMIOPATII ROZTRZENIOWEJ Z NIEWYDOLNOŚCIĄ SERCA. Choroba ta prowadzi do zmiejszenia kurczliwości serca,która z czasem skutkuje niewydolnością mięśnia sercowego i koniecznością przeszczepu.

2012-05-29 | więcej »

URODZIŁEM SIĘ Z POŁOWĄ SERCA

Jesteśmy rodzicami 2 letniego Franciszka. Nasz Skarb przyszedł na świat 20 Października 2009 roku z krytyczną wadą serca pod postacią zespołu niedorozwoju lewego serca (HLHS).Franio ma tylko połowę serduszka. Ta nietypowa wada wymaga 3 etapowego leczenia operacyjnego na otwartym sercu

2012-01-18 | więcej »

ŻYCIE ZA MILION !!!!!

Bartek ma prawie 4 lata, w jego drobnym, zaledwie dziesięciokilogramowym ciałku kryje się jednak dusza prawdziwego wojownika. Przyszedł na świat jako jedno z bliźniąt a całe jego dotychczasowe życie to walka o to, by zostać tu z nami. Kiedy miał kilka dni zdiagnozowano u niego poważną, wrodzoną wadę serca: Zespół Shone’a z towarzyszącym zespołem niedorozwoju lewego serca (HLHS) o wartościach granicznych, spadochronowa zastawka dwudzielna, ubytek w przegrodzie międzykomorowej (VSD).

2012-08-14 | więcej »

Justyna w Chinach

Justyna Kurowska, ma już za sobą połowę turnusu leczniczego .
Dobrze znosi wszystkie zabiegi.

2012-01-18 | więcej »
<<< poprzednia [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] 4 [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] następna >>>
projektowanie stron internetowych szczecin
Fundacja Oliwia ul. Św. Jakuba 4 , 70-543 Szczecin / fb.com/fundacjaoliwia