Podopieczni
Archiwum

Olga

Mam na imię Olga i mam 29 lat. Jeszcze kilka lat temu sądziłam, że mogę zrobić wszystko...

Przeczytajcie historię Olgi, która nadal wierzy, że zdobędzie ŚWIAT a to co ją teraz dotknęło pokona. Czy zechcecie pomoc Oldze ? , wierzymy, że TAK. 

 

2019-01-10 | więcej »

"NOWA" PODOPIECZNA FUNDACJI - ANDŻELIKA :)

Miło nam poinformować, że do grona naszych Podopiecznych dołączyła Andżelika. W załączeniu kilka słów o niej samej o jej pracowitości i wytrwałości w walce z chorobami, które u niej zdiagnozowano. Jest dzielną siedmiolatką, pełną radości, zobaczcie sami.

2018-02-21 | więcej »

Calineczka kończy niebawem 5 lat :)

Mamy do Was pytanie - kto zgadnie, która z dziewczynek to Calineczka?


W tym roku Olga i jej siostry kończą 5 lat. Czas pędzi jak szalony, a dziewczyny rosną, można powiedzieć, jak na "drożdżach". Od września ubiegłego roku Córki uczęszczają do przedszkola. Pomimo wielu naszych obaw o zdrowie Olgi, ona całkiem nieźle sobie radzi. 


2017-02-22 | więcej »

Krzyś Niklas - trzy lata później : )

Mam na imię Krzyś. Mam 3 lata. Jestem wyjątkowy, ponieważ posiadam dodatkowy chromosom 21- mam trisomię 21 czyli zespół Downa.Jestem bardzo wesołym chłopcem, uwielbiam muzykę i granie na różnych instrumentach. Od niedawna samodzielnie chodzę, nauczyłem się też podskakiwać. Muszę jeszcze dużo pracować z panią logopedą... choć rodzice świetnie mnie rozumieją.

2017-02-21 | więcej »

Zuzia... Zuzka... Zuzanka ....

Zuzia przyszła na świat miesiąc wcześniej. Już w szpitalu dowiedzieliśmy się, że jest dzieckiem niesłyszącym. I chociaż informacja spowodowała wiele łez, pojawiła się iskierka nadziei – możliwość wszczepienia implantu ślimakowego.

 

2016-04-13 | więcej »

KUBA

Kubuś urodził się w 2004 r. z obustronnym niedosłuchem.
W wieku ok. 1,5 roku dostał aparaty słuchowe. Początkowo wydawało się, że aparaty przynoszą oczekiwany skutek, tzn. był kontakt
z dzieckiem na drodze werbalnej, rozwijała się mowa.

Niestety z nieznanych powodów słuch Kuby się pogarszał. Kiedy progi słyszenia na obu uszach przesunęły się w granice 80dB zdecydowaliśmy się na wszczepienie implantów ślimakowych.

2016-02-22 | więcej »
1 [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] następna >>>
projektowanie stron internetowych szczecin
Fundacja Oliwia ul. Św. Jakuba 4 , 70-543 Szczecin / fb.com/fundacjaoliwia