Podopieczni
Archiwum

Wiosna u Calineczki

Dziś Olga i jej siostry mają już 2 latka i 8 miesięcy. My jako rodzice nie wiemy, kiedy ten czas minął.Z jednej strony cieszymy się, że nasze córki z wiekiem mają się zdrowotnie coraz lepiej, z drugiej zaś strony aż łza się w oku kręci, kiedy dzieci tak szybko rosną ;)

2015-03-20 | więcej »

CALINECZKA POTRZEBUJE SZCZEPIONKI !!!!

Jesteśmy rodzicami trojaczków - dziewczynek, które przyszły na świat w dniu 6 czerwca 2012 roku w Szpitalu Zdroje. Córki nasze urodziły się w 29 tygodniu ciąży, ze skrajnie niską masą urodzeniową. Największa z nich – Zosia – ważyła przy urodzeniu 
1070 gram, średnia – Zuza – 770 gram i najmniejsza – Olga – jedynie 470 gram. Cała trójka bezpośrednio po porodzie przekazana została na Oddział Intensywnej Terapii Noworodka w Szpitalu Zdroje. Stan ogólny całej trójki po porodzie był ciężki.

2012-12-06 | więcej »

Michałek ma niezidentyfikowaną wadę genetyczną

Jest po licznych badaniach i konsultacjach ze specjalistami, nadal nie ma postawionej diagnozy. Ma 9 lat. Przez długi okres swojego życia praktycznie nie mówił, chodził bardzo niestabilnie, był odporny na ból, dysponował ogromną siłą to tylko kilka cech, które charakteryzowały mojego syna.

2012-11-19 | więcej »
projektowanie stron internetowych szczecin
Fundacja Oliwia ul. Św. Jakuba 4 , 70-543 Szczecin / fb.com/fundacjaoliwia